وابستگی مضر

این وابستگی مضر است؟

پرسش: من به مدت ۲یا۳ سالی است که با دختری که ۲سال از من کوچک‌تر است دوست هستم نه در حد شماره و رابطه بلکه در حد حرف و صحبت. بیشتر اوقاتی که او را می‌بینم انگار یک وابستگی در من به وجود می‌آید، انگار که او را به شدت دوست دارم و جدایی از او برایم سخت است و تا مدت‌ها در ذهنم باقی می‌ماند. آیا ادامه این وابستگی مضر است و در این صورت چه باید کنم؟ به نظر شما این دلبستگی که در مدت زمان مشخصی در من به وجود آمده از هوا و هوس است یا عشق؟ منظورم این است اگر در آینده با یکدیگر نامزد شویم موفق خواهیم بود یا خیر؟

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: شما در سنی هستید که معمولا افراد برای آینده تحصیلی و شغلی تصمیم‌گیری می‌کنند و این نوع ارتباط‌ها نباید مانع رسیدن به این امر مهم شود. بنابراین نباید در اولویت قرار بگیرد و فعلا همین شکل ادامه بدهید و اگر خیلی ذهن شما را درگیر می‌کند از طریق مشورت با یک متخصص این مساله را حل کنید.

همانطوری که گفتم پاسخ به هر کدام از سوال‌های شما به دلیل اینکه در سن مناسب نیستید اشتباه است و الویت شما همان دو گزینه‌ای بود که عرض کردم.

مریم ایزانلو

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

۲۱ راه ابراز عشق در خانواده (محبت در خانواده)

ابراز عشق در خانواده می تواند اعضا را به هم نزدیک تر کند و محیط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *