پرسش و پاسخ های ازدواج

این وابستگی مضر است؟

پرسش: من به مدت ۲یا۳ سالی است که با دختری که ۲سال از من کوچک‌تر است دوست هستم نه در حد شماره و رابطه بلکه در حد حرف و صحبت. بیشتر اوقاتی که او را می‌بینم انگار یک وابستگی در من به وجود می‌آید، انگار که او را به شدت دوست دارم و جدایی از او برایم سخت است و تا مدت‌ها در ذهنم باقی می‌ماند. آیا ادامه این وابستگی مضر است و در این صورت چه باید کنم؟ به نظر شما این دلبستگی که در مدت زمان مشخصی در من به وجود آمده از هوا و هوس است یا عشق؟ منظورم این است اگر در آینده با یکدیگر نامزد شویم موفق خواهیم بود یا خیر؟

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: شما در سنی هستید که معمولا افراد برای آینده تحصیلی و شغلی تصمیم‌گیری می‌کنند و این نوع ارتباط‌ها نباید مانع رسیدن به این امر مهم شود. بنابراین نباید در اولویت قرار بگیرد و فعلا همین شکل ادامه بدهید و اگر خیلی ذهن شما را درگیر می‌کند از طریق مشورت با یک متخصص این مساله را حل کنید.

همانطوری که گفتم پاسخ به هر کدام از سوال‌های شما به دلیل اینکه در سن مناسب نیستید اشتباه است و الویت شما همان دو گزینه‌ای بود که عرض کردم.

مریم ایزانلو

ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا