مشاوره برای انسان های موفق

اهمیت مشاوره روانشناسی در زندگی ما چیست؟

همیشه برای ما سلامت جسمانی در اولویت بوده است. میپرسید چرا؟؟؟ چون علائم بیماری های جسمانی خیلی آشکار تر و واضح تر هستند به همین خاطر به بیماری های روانی کمتر اهمیت می دهیم. نشانه های بیماری های روانی در ابتدا آنچنان واضح و شفاف نیستند اما تاثیرات فوق العاده زیادی بر تمام بخش های زندگی ما دارند. در ادامه قصد داریم بیشتر به بررسی اهمیت مشاوره روانشناسی در زندگی بپردازیم.

اهمیت مشاوره روانشناسی در زندگی چیست؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

جامعه ای پیشرفته و یا حداقل در حال پیشرفت است که سلامت روح و روان همانند سلامت جسمانی در اولویت مردمان آن قرار داشته باشید.

چرا اینقد به این موضوع اهمیت میدهیم و درباره آن تاکید می ورزیم؟

خب موضوع بسیار ساده است.

سلامت روح و روان تمام آن چیزی است که یک انسان دارد. بزرگ ترین سرمایه ما سلامت روان ما است.

شاید فکر کنید که سلامت جسمانی در اولویت قرار دارد اما اینطور نیست.

به بسا افراد سالمی هستند که با وجود روانی پریشان به هیچ دستاوردی نمیرسند اما افرادی کم توان (از بعد جسمانی) که دارای روانی پاک می باشند دستاوردهای بسیار نیکویی در زندگی دارند.

اهمیت مشاوره روانشناسی اینجا خود را نشان میدهد.

در جوامعی که مردمان آن فشارهای بسیاری احساس می کنند استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی می تواند کمک شایانی به آنها در حفظ سلامت روح و روان باشد.

در ادامه دکتر سید علیرضا مرتضوی روانشناس و مشاور سایت ویکی روان به بررسی اهمیت مشاوره روانشناسی می پردازند.

شما دوست عزیز میتوانید برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی به بخش مربوطه در سایت روانشناسی ویکی روان مراجعه نمائید.

 

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

چرا افسرده می شویم

چرا افسرده می شویم؟ (تحلیل اختصاصی)

چرا افسرده می شویم؟ شاید دلایل زیادی برای افسرده شدن یک فرد به ذهنتان خطور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *