آپارتمان

انرژی منفی را از آپارتمان دور کنید

در ادامه بحث انرژی داخلی آپارتمان باید خاطرنشان کنیم که شارهای داخلی آپارتمان را باید شناسایی کرد. لبه‌های تیز و گوشه‌های مزاحم مبلمان، ستون‌های با مقطع مربع و تیرهای زیر سقف از نمونه‌های رایج شار داخلی است. جابه‌جایی و استقرار مناسب مبلمان، شار آنها را خنثی می‌کند و استفاده از گلدان‌های گل و گیاهان سبز یا نصب آیینه، راه حل‌های مناسبی در مورد ستون‌های مزاحم هستند.

با ویکی روان همراه باشید.

اصولا سعی کنید از نشستن یا کار کردن به مدت طولانی در زیر تیرهای آشکار سقف خودداری کنید، و مبلمان خود را طوری نظم دهید که خود و مهمانان مجبور به نشستن در زیر این تیر‌ها نباشند. از نظر فنگ شویی، آپارتمان‌های همسطح و هموار به مراتب از انواعی که دارای اختلاف سطح هستند و یا در دو طبقه ساخته شده‌اند (دوبلکس)، بهتر هستند. راه‌پله درون این آپارتمان‌ها نباید مستقیما در مقابل در ورودی  قرار گیرد. زیرا چی پس از ورود در انتخاب  مسیر دچار سر در گمی  و تردید خواهد شد و از این گذشته، این استقرار باعث می‌شود که افراد خانواده در بسیاری از مواقع بدون حضور در نشیمن و معاشرت با سایرین به طبقه بالا که معمولا اتاق‌های خواب قرار دارند بروند. اگر در آپارتمانی اختلاف سطح وجود دارد، بهتر است آشپزخانه و نهارخوری بالاتر از نشیمن قرار گیرند زیرا در غیر این صورت، مهمان‌ها هنگام ترک خانه نیروی مثبت چی موجود در خانه را نیز با خود می‌برند.

آپارتمان

سطح اتاق‌ها باید با هم متناسب باشند و هیچ اتاقی نباید به بهای کوچکی بیش از حد سایر اتاق‌ها وسیع شود. شکل مناسب برای اتاق، مربع یا مستطیل است  و اتاق‌های L شکل ناقص به نظر می‌رسند. زاویه موجود در این اتاق‌ها مولد شار است  و برای بی‌اثر کردن آن باید با نصب  دو آیینه در دو سمت، نبش آن را به صورت مجازی ناپدید کرد.

نشیمن مناسب باید در نزدیکی در ورودی باشد، اما مکان‌های مطلوب برای اتاق‌های خواب و آشپزخانه، قسمت‌های دورتر آپارتمان هستند. چنین استقراری موجب حفظ آرامش، توازن و خلوت انسان می‌شود. اعضای خانواده در شب به دور  از سر و صدای مزاحم بیرون که از ورودی به داخل نفوذ می‌کند می‌توانند با آسایش به استراحت بپردازند.

باید در نظر داشت که دیده شدن درهای حمام، توالت و اتاق‌های خواب از در ورودی در فنگ شویی مناسب نیست.

مرکز خانه محل مناسبی برای استقرار آشپز خانه و سرویس‌های بهداشتی نیست. مرکز خانه مکان خوش یمنی است که باید مورد استفاده همه اعضای خانواده قرار گیرد. به همین دلیل استقرار آن در نشیمن رسمی یا اتاق خانوادگی به مراتب صحیح‌تر است.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره مهدی بختیاری

مشاوره حرفه اى فنگ شويى و دكوراسيون خانه ، فضا هاى ادارى و تجارى، ويلا 09124683563

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب جدایی در کودکان چیست؟ (علائم+درمان)

اضطراب جدایی در کودکان (child separation anxiety) اتفاقی است که موجب نگرانی شدید والدین و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *