به نسخه جدید سایت ویکی روان خوش آمدید  :)

نوع مشاوره:
صوتی | تصویری
نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 17411 تجربه : 15 سال

سلام، من رزا شفیعی، دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی از «دانشگاه تهران»، رتبه 6 آزمون کارشناسی ارشد، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، انجمن روانشناسی ایران و اانستیتو هیجان مدار ایران هستم.

در ادامه تحصیلات دانشگاهی، در زمینه روان درمانی پویشی و هیجان مدار آموزش دیده، مطالعه و فعالیت می کنم. از سال 90 تاکنون در حیطه سلامت روان فعالیت میکنم.

علاوه بر برگزاری جلسات روان درمانی، فعالیت در واحد ارزیابی و سنجش و واحد نوروتراپی و بطور اختصاصی نقشه مغزی (QEEG) مرکز مشاوره دانشگاه تهران، برگزاری کارگاه های روانشناختی، مدرس دانشگاه؛ سردبیر نشریه علمی، دستیاری پژوهشی از جمله فعالیت های من بوده است.

در حال حاضر به طور اختصاصی در حیطه روان درمانی هیجان مدار (شناسایی هیجان های ناسازگار و بررسی تاثیر مخرب آنها بر شخص و ارتباط با دیگران) فعالیت می کنم.

بیش از 10 مقاله منتشر شده دارم و در بیش از 20 کارگاه تخصصی ملی و بین المللی شرکت کردم. در حیطه های خیانت، مشاوره پیش از ازدواج، تنش های فردی، خودآگاهی، مسائل و مشکلات درون فردی و ارتباطی، بحران عاطفی، درمان استرس و اضطراب، افسردگی، تعارض و مشکلات تصمیم گیری میتوانم از طریق جلسات مشاوره روانشناسی صوتی و تصویری در سایت ویکی روان در خدمتتان باشم.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای