راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 31912 تجربه : 2 سال

سلام دوست عزیز، من بی‌ بی‌ ناز غیابی هستم. به صفحه من در سایت ویکی روان خوش آمدی.

کمی از سوابق تحصیلی و شغلی‌ ام می گویم و کمی هم از انسانی که هستم. دوره کارشناسی را در رشته بیولوژی سلولی در دانشگاه تهران گذراندم و دوره کارشناسی ارشد را هم در رشته روان‌ شناسی بالینی (باز هم) در دانشگاه تهران. در حال حاضر کاندیدای دکتری رشته روانشناسی بالینی هستم و مشغول نوشتن رساله، این بار در دانشگاه علم و فرهنگ.

عضو سازمان نظام روان‌ شناسی کشور هستم و رویکرد فعلی درمانی‌ ام درمان‌ های خانواده شناختی و رفتاری است. کار پژوهشی هم زیاد انجام داده‌ ام که اگر علاقه‌ مند باشید با یک سرچ ساده در گوگل می توانید به آن‌ ها دسترسی پیدا کنید.

اولین کارم در مرکز آتیه در بخش تحقیق و توسعه تکنولوژی های درمان بود. مدتی در حوزه اعتیاد شیشه و مدتی هم در حوزه اوتیسم کار کردم. در حال حاضر مشغول روان‌ درمانی فردی هستم.

با آوردن اسم انواع و اقسام رویکردهایی که مدرک‌ شان را گرفته ام خسته‌ تان نمی‌ کنم اما به شما می گویم که حوزه های کلی کار من، مشاوره روانشناسی درمان افسردگی، مشاوره استرس و اضطراب، وسواس، کمال‌ گرایی و اهمال‌ کاری، مشکلات عزت نفس، مربی‌ گری مهارت‌ های زندگی و روابط بین فردی است.

قرار شد کمی هم در مورد انسانی که هستم بگویم. معتقد هستم که روان‌ درمانی نه ارتباط بین دو ذهن بلکه ارتباط بین دو قلب است.

در این ارتباط با احساسات اصیل‌ مان مواجه می شویم و آگاهی یعنی آزادی، یعنی شفا. این را هم بگویم که شناخت خویشتن شجاعانه‌ ترین کاری است که یک انسان می‌ تواند انجام دهد، اما من قول می دهم در این راه سخت همراه تان باشم.

به قول شاعر گران قدر، معینی کرمانشاهی:

پرده پرده آنقدر از هم دریدم خویش را

تا که تصویری ورای خویش دیدم خویش را

خویش خویش من مرا و هر چه من ها بود سوخت

کشتم او را و ز خاکش پروریدم خویش را

رضا مجزداده

سلام خسته نباشید. برای ترک اعتیاد خودارضایی هم مشاوره میدید؟؟؟

pa.ri

سلام خانم غیابی. پدرم شدید گرفتار وسواس هستند من میتونم تو جلسات وسواس شما شرکت کنم تا کمک پدر کنم یا حتما ایشون باید باشن؟ خودش تمایلی به درمان نداره :(

بی بی ناز غیابی

سلام دوست عزیز، در بدو کلام این نگرانی شما برای پدرتون رو درک می کنم. وسواس یک اختلال بسیار آزاردهنده‌ست، هم برای خود فردی که گرفتارشه هم برای اطرافیان. بله شما می تونید برای استرس های خودتون و گرفتن جواب سوال هاتون مشاوره دریافت کنید اما در مورد پدر متاسفانه هم آمارها، هم تجربه شخصیم بهم نشون داده افرادی که خودشون تمایلی به روان درمانی ندارن حتی اگر به اصرار اطرافیان قبول کنند روان درمانی رو، ادامه نمی دن جلسات رو. روان درمانی برای افرادی خوبه که خودخواسته واردش میشن. اما خبر خوب، دارو درمانی به مقدار بسیار قابل قبولی روی وسواس موثره، با روان پزشک قبول می کنن صحبت کنن یک بار که دارو بگیرن؟ اگر قبول نمی کنن خودتون می تونین با روان پزشک صحبت کنید علائم پدر رو دقیق براشون توضیح بدین و نسخه رو دریافت کنید و بعد روی راضی کردن ایشون با هم همفکری کنیم. ذهنیت نسل های قبل به روان درمانی رو خیلی سخت تر میشه عوض کرد تا دارو! اسم قرص میاد نرم میشن معمولا. خب پس شد چند راه مختلف. بینیم ایشون حاضر به مصرف دارو هستن یا نه. اگر نیستن چرا، نگرانی هاشون چیه، برای این سوال ها و نگرانی ها جواب منطقی پیدا بکنیم. اگر خودشون با روان پزشک صحبت کنن که هیچ، اگر نه شما می تونین تمام علائم رو توصیف کنید برای پزشک. تو حیطه روان پزشکی یه سری داروی مشخص برای وسواس هست. نتیجه رو به من اطلاع بدید. هر سوالی داشته باشید من در خدمتتون هستم. آرزوی شادکامی غیابی

محسن

روش درمانی خیلی جالب و کاربردی دارند خانم غیابی. برای من خیلی کاربرد داشت

درخشان

بسیار خوش برخورد هستند و ارتباط برقرار کردن باهاشون خیلی راحت، با دقت به حرفاتون گوش میدن و با دید جالبی که دارند میتونند خوب راهنماییتون کنند. تا به حال چندین جلسه با ایشون داشتم و بسیار برایم مفید واقع شده.

شاهرخ

سلام خانم دکتر امکان دریافت وقت از شما وجود ندارد؟

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای