به نسخه جدید سایت ویکی روان خوش آمدید  :)

فرنوش خالدی
دکترای روانشناسی
نوع مشاوره:
صوتی | تصویری
نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : تجربه : 10 سال

سلام من فرنوش خالدی دانشجوی دکتری روانشناسی هستم

از 7 سال پیش، در زمینه مشکلات شخصیتی، ارتباطی و خودشناسی مشغول به فعالیت هستم و باور دارم اگر بتوانیم خودمان را خوب بشناسیم، می توانیم روابط بهتر، انتخاب های سالم تر و زندگی رضایت بخش تری داشته باشیم.

ما اصولا نمی توانیم دیگران را تغییر دهیم، پس برای دوام آوردن در این دنیا، نیاز داریم ابزارهای سودمندتری برای بقا و سازگاری خودمان پیدا کنیم! 

ابزارهایی که طی درمان هایی از قبیل روانکاوی می تواند به شما کمک کند تا بفهمید ریشه مشکلاتتان کجاست، الگوهای تکراری رفتاری شما، چه بلایی بر سرتان می آورند و امروز برای ترمیم و رشد خودتان، چه می توانید انجام دهید؟!

ابزارهایی که به شما کمک می کنند، سیاه ترین ابعاد وجودی تان را ببینید و برایشان کاری کنید!

حضور درمانگر (مشاور روانشناس) کنار شما می تواند رسیدن به این ابزارها را آسان تر کند، او آنجا نشسته تا بیایی و از عمیق ترین و ترسناک ترین دردهایت برایش بگویی، تا او در پس رنج های مشترکش با تو، برایت التیامی بیابد و از دل دردهایت، درمانت کند.

من فرنوش خالدی مشاور روانشناس شما خوشحال می شم در بخش مشاوره روانشناسی آنلاین ویکی روان فرصت غلبه بر این مشکلات را با هم داشته باشیم.

فرجام فرح بخش

من با کمک خانم خالدی به چیزای جالبی در باره خودم پی بردم که بهم خیلی کمک کرد که بتونم بیشتر از یک ربات هوشمند که فقط یک روتین رفتاری رو تکرار میکنه باشم و دیدگاه مثبتی به چیزایی که فکر میکردم منفی هستن رو داشته باشم.تجربه خودشناسی خیلی جالبه و خانم خالدی انعکاس بهتری از شخصیت من بهم نشون داد.هرچند که اصلا از قبول کردن یک سری از ضعف های خودم خوشم نمیومد.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای