خانه / روانشناسی / مشاوره برای انسان های موفق است
مشاوره برای انسان های موفق

مشاوره برای انسان های موفق است

عده ای از افراد اعتقاد دارند کسی با حرف زدن و مشاوره گرفتن نمی تواند مشکلاتش را حل کند. چه مشاوره برای انسان های موفق چه افراد عادی جامعه.

با ویکی روان همراه باشید.

این دسته از افراد معتقد هستند مشکلات زندگی ما حاصل عملکرد مغز ما می باشد و مشاوره و گفتگو با مشاور نمی تواند در روند زندگی ما تاثیری داشته باشد. برای همین علت است که می بینیم عده ای از افراد برای حل مشکلات خود به مصرف قرص های روانی می پردازند.

این دیدگاه مربوط به عده ای از افراد در صدها سال پیش می باشد که معتقد بودند ذهن و روان وجود ندارد و همه چیز در زندگی انسان توسط مغز او مدیریت می شود.

اما پزشکان پس از سالها تحقیق و بررسی به ناتوانی خود در حل مشکلات روانی پی بردند و فهمیدند که مغز تنها یک واسطه میان ذهن و بدن انسان است که دستورات ذهن و روان انسان را عملی می کند.?

به همین علت رشته های پزشکی که به حل مشکلات روانی انسان می پردازد را روانپزشکی نامگذاری کردند.

امروزه تمامی روانپزشکان معتقدند که درمان و حل مشکلات انسان بدون رفتن به مشاوره امکان پذیر نمی باشد. اگرچه درمان مشکلات حاد روانی نیز بدون مراجعه به روانپزشک عملی نمی شود.

مشاور روانشناس بر روی اصل موضوع یعنی ذهن انسان که ریشه تمامی موفقیت ها و شکست ها می باشد از بعد روانشناسی کار می کند. مشاور روانشناس با بررسی سیستم فکری مراجع و پیدا کردن مشکلات فکری به او کمک می کند تا زندگی تازه ای را برای خودش رقم بزند. مشاوره برای انسان های موفق و افرادی که به سبک زندگی و روند کسب و کار و البته خانواده خود اهمیت میدهند یک امر عادی و البته واجب به حساب می آید. چرا که مشاوره تمام نقاط تاریک و نادیده گرفته شده ذهن آنها را نمایان و روشن میکند که نتیجه آن کسب موفقیت و آرامش بیشتر است.

این را بدانید که هیچ انسان حرفه ای در جهان وجود ندارد که یک مشاور روانشناس در کنار خود ندارد. مشاوره برای انسان های موفق یک امر طبیعی به حساب می آید.?

امروزه حتی در زمینه کسب و کار، تبلیغات و سیستم های نظامی نیز از مشاوران روانشناس بهره می گیرند.

آیا شما نیز یک حرفه ای هستید یا فکر میکنید مشاوره برای انسان های موفق است؟

امتیازدهی به مطلب
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 9 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی و دیگر موضوعات عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ایجاد تنوع در روابط زناشویی

راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی

اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید …

تست عزت نفس کوپر اسمیت

تست عزت نفس کوپر اسمیت – چقدر عزت نفس دارید؟

تست عزت نفس یک تست روانشناسی میباشد که بر روی سنجش میزان عزت نفس افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *