خانه / خانواده / تربیت فرزند / آشنایی با اهمیت موضوع عکاسی مادر از فرزند
عکاسی مادر از فرزند

آشنایی با اهمیت موضوع عکاسی مادر از فرزند

در این پست قصد داریم تا با یک عمل کاملا روانشناسانه در جهت تربیت رفتاری، روحی و جسمانی به خود و فرزند خودتان کمک کنید و شادی و خاطره و محبت را به زندگی و روابط خود ببخشید. عکاسی شاید کاری باشد که روزانه هر کسی صدها سلفی از خود بیاندازد اما باید با توجه ویژه به فرزندان از طریق همین عمل به ظاهر ساده به شخصیت آنها ارزش و قیمت بخشید و یکی از این کارهای عکاسی مادر از فرزند میباشد.

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه شوید.

عکاسی مادر از فرزند تا خلاقیت

خانم بلیزارد کارشناس هنرهای تجسمی در فرانسه می باشد در مورد عکاسی مادر از فرزند می گوید: بعد از تولد فرزند دومم به عکاسی علاقه مند شدم، کارم در کمپانی بازی سازی را رها کردم و تلاشم را روی این گذاشتم که راهی پیدا کنم تا خانواده در حال رشد خود را به شکلی هنری مستند کنم.

عکاسی مادر از فرزند

قبل از این هرگز به دنبال عکاسی نبودم، و بیشتر نقاشی طبیعت را ترجیح می دادم. اما با ظهور عکاسی دیجیتال راهی پیدا کردم تا در وقت آزادم خلاقیتم را به شکلی لذت بخش بروز دهم.

جسیکا به عنوان مادر دو فرزند علاوه بر رسیدگی به خانواده توانست آثاری بیافریند که هرکسی را مجذوب آنها کند. کارهای جسیکا رنگارنگ، دراماتیک و سرشار از عمق و احساس است. هر عکس دارای بافت پیچیده ی داستانی است و در بیننده اشتیاق دیدن کارهای بیشتر را ایجاد می کند.

او با این کار خود توانست شوقی هنری در فرزندان ایجاد کرده که علاوه بر بجا ماندن خاطرات بسیار زیاد آنها وقتی بزرگ شوند به عکاسی روی آورده و در هنر آنقدر کاربلد شوند که بهترین نقاشی های کشور و عکسهای کشور خود را پدید آورند. بیاییم ساده ترین رفتار های روانشناسی را جدی بگیریم و از آنها به شخصیت روحی روانی و اجتماعی فرزندمان ارزش و احترام ببخشیم.

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

اهمیت خانواده از نظر روانشناسی چیست؟

نقش و اهمیت خانواده در روانشناسی چیست؟ (۱۵ مورد)

اهمیت خانواده در زندگی و البته جامعه بیش از چیزی است که ما فکر می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *