خانه / زنگ تفریح / آقایان بخوانند / روانشناسی موهای جوگندمی مردان
روانشناسی موهای جوگندمی مردان

روانشناسی موهای جوگندمی مردان

مردان گونه های مختلفی از مو ها را دارند که در اینجا روانشناسی موهای جوگندمی مردان مورد بحث است. موهای جوگندمی در مردان جذابیتی خاص به انها میدهد.

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه شوید.

موهای جوگندمی مردان

موهای جوگندمی مردان جذابیتی خاص به انها میدهد. بی شک موهای جوگندمی تمام مردان را خوش تیپ تر می کند.

این موها باعث باتجربه به نظر رسیدن مردها شده و جذابیتی خاص به آنها می بخشد. متاسفانه برخی از آقایان نسبت به خاکستری بودن موهایشان واکنش نشان می دهند و از اینکه موهای سفید بین موهای تیره شان می بینند، احساس نگرانی می کنند.

روانشناسی موهای جوگندمی مردان

پذیرفتن موضوع موهای جوگندمی مردان

با واقعیت روبه رو شوید.یکی از نکات برای زیستن صحیح و امیدواری به زندگی همین بحث منطقی بودن و روبروشدن با واقعیات میباشد.

خواه ناخواه سنتان افزایش می یابد و ملازمه افزایش سن نیز سفید شدن موها است. موهای خاکستری می تواند شیک و جذاب باشد، بدین شرط که اعتماد به نفس خود را پس از سفید شدن موها از دست ندهید.

درخشان کردن

فراموش نکنید که موهای خاکستری نیز همانند موهای تیره، نیازمند رسیدگی هستند. درخشان کردن موها با کمک رطوبت رسان هایی همچون روغن های طبیعی برای سلامت موها را فراموش نکنید.

صورتتان را اصلاح کنید

روانشناسی موهای جوگندمی مردان

تمیزی و اصلاح صورت، نقشی اساسی در جذاب به نظر رسیدن موها ایفا می کند. اگر قصد دارید ریش یا سبیل بگذارید همواره آنها را مرتب کنید و اگر قصد دارید که صورتتان را اصلاح کنید، بهتر است این کار را به صورت منظم انجام دهید.

اعتماد کنید

اگر تاب تحمل موهای جوگندمی مردان را ندارید و این موها به شما حس پیری می دهد، پس به آرایشگرتان اعتماد کنید و به او اجازه دهید تا موهایتان را رنگ کند.

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

منظور از آزادی در خانواده چیست؟

آزادی در خانواده چیست؟ (۵ نوع آزادی در خانواده)

آزادی در خانواده چیزی است که معمولا نادیده گرفته می شود اما همانطور که در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *