خانه / رادیو روانشناسی / رادیو روانشناسی پادکست ۱۴ | عکس پروفایل
عکس پروفایل در دنیای مجازی

رادیو روانشناسی پادکست ۱۴ | عکس پروفایل

دنیای مجازی زندگی امروز مارو در تمامی جنبه ها فرا گرفته، زندگی بدون اینترنت برای خیلی از ما امکان پذیر نیست و نمیتونیم حتی دمی با تصور بدون اینترنت سپری کنیم. خیلی جالبه که همین دنیای مجازی خیلی از اخلاق و ویژگی های ذاتی ما رو دست خوش تغییر قرار داده به طوری که در طی چند سال اخیر به یه آدم دیگه ای تبدیل شدیم. ارتباطات در این فضا قوانین خاصی به خودش گرفته چرا که با افرادی در ارتباط هستیم که کمترین شناختی از آنها ندارم و حتی نمیتونیم هویت آنها رو تائید تا تکذیب کنیم. یکی از موضوعات داغ این روزهای اینترنتی و میشه ماجرای عکس پروفایل نامگذاری کرد. عکس پروفایل میتونی حامی مطالب بسیار زیادی باشه که میتونیم از اونها به عنوان سر نخ استفاده کنیم.

در چهاردهمین پادکست از رادیو روانشناسی، سید محمد علی لوح موسوی، روانشناس و عضو تیم تحریریه ویکی روان در ادامه به بررسی موضوع عکس پروفایل در دنیای مجازی میپردازد.

با ویکی روان همراه باشید.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

بازیچه بودن در رابطه

نشانه های بازیچه بودن در رابطه چیست؟ (۶ مورد)

نشانه های بازیچه بودن در رابطه عاشقانه کم نیست، فقط کافیه خوب دقت کنید تا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *