خانه / رادیو روانشناسی / رادیو روانشناسی پادکست سوم | گنج زندگی
رادیو روانشناسی پادکست سومگنچ زندگی

رادیو روانشناسی پادکست سوم | گنج زندگی

سوالات بسیار زیادی تو زندگی برای ما پیش میاد، خیلی موضوعات در ظاهر هیچ جوابی ندارند. دلیل اصلیش اینه که هدف و خواسته روشنی نداریم، در حقیقت میشه گفت که گنج زندگیمون رو واضح تعیین نکردیم. برای رسیدن به موفقیت و مهم تر از اون رسیدن به آرامش باید با برنامه حرکت کنیم. باید بدونیم هر چیزی چطور به دست میاد.

شاید براتون جالب باشه که بدونین با داشتن برنامه ریزی منظم و پایبندی به اون برنامه ها میشه به راحتی و با خیال راحت به خواسته های ذهنیمون برسیم. البته در این مسیر هم مهمه که چه خواسته هایی رو در اولویت قرار دادیم. بعضی مواقع این خوده ما هستیم که بار فشار روانی زیادی رو روی دوش خودمون قرار میدیم و ناخواسته استرس و ناامیدی و وارد زندگی روزمره میکنیم. کاری که نتیجه نهایی اون لطمه وارد کردن به خوده ما و اطرافیانمون هست.

همانطور که در جریان هستید در تیم ویکی روان سعی میکنیم با تهیه تخصصی رادیو روانشناسی در پادکست های متنوع با موضوعات کاربردی و همکاری روانشناسان و متخصصین حوزه های مربوطه به مطالب کاربردی بپردازیم.

در ادامه به سومین پادکست رادیو روانشناسی با موضوع گنج زندگی گوش میدهیم که استاد لوح موسوی به مفهوم کشف گنج زندگی میپردازند.

با ویکی روان همراه باشید.

رادیو روانشناسی پادکست سوم | گنج زندگی
امتیازدهی به مطلب
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 9 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی و دیگر موضوعات عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ایجاد تنوع در روابط زناشویی

راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی

اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید …

معایب رابطه جنسی دهانی

مزایا و معایب رابطه جنسی دهانی کدامند؟

مفهوم رابطه جنسی دهانی، مفهومی جدیدی نیست. هر کسی – از مصری ها گرفته تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *