خانه / دکتر ژوزف مورفی

دکتر ژوزف مورفی

دکتر ژوزف مورفی فرزند دنیس مورفی و الن مورفی در (۲۰ مه ۱۸۹۸) مصادف با (۳۰ اردیبهشت ۱۲۷۷)در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد.

دکتر ژوزف مورفی

با ویکی روان همراه باشید.

ژوزف مورفی تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان ژوزف مورفی به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.

دکتر ژوزف مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد.

ژوزف مورفی در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت. حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانی هایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد.

ژوزف مورفی

دکتر ژوزف مورفی در (۱۶ دسامبر ۱۹۸۱) مصادف با (۲۵ آذر ۱۳۶۰) رخت به دیار باقی برکشید و همانگونه که خود گفته بود: انسان با مرگ بیگانه است ولی در ساحتی دیگر کالبدی نو پیدا می‌کند و حیات نوینی را تجربه می‌نماید، چرا که هر پایانی را آغازی است. اگر به درستی از ظرفیت روحی و فکری خود استفاده کنیم و با این نیرو ارتباط برقرار کنیم شاهد اعجازهایی در زندگی خود خواهیم شد.

آثار دکتر ژوزف مورفی:

 1. قدرت فکر
 2. تقویت و تمرکز فکر
 3. کاربرد هوش و فکر
 4. غیرممکن ممکن است
 5. قدرت پول
 6. روح و آرامش درون
 7. عشق نیروی برتر
 8. در مکتب عشق
 9. نیروی تخیل مثبت
 10. راهنمای سرنوشت
 11. رمز توانگری و راز قدرت
 12. هفت معجزه عشق
 13. به کجا می روی آسمان در خود توست
 14. لحظه های آرام با خدا