خانه / زنگ تفریح / آقایان بخوانند / بررسی راه های تحت تاثیر قرار دادن زنان که باید بدانید
تحت تاثیر قرار دادن زنان

بررسی راه های تحت تاثیر قرار دادن زنان که باید بدانید

گاهی اوقات فکر میکنیم که حتما برای راضی نگه داشتن همسر و تحت تاثیر قرار دادن زنان باید حتما از وضع مالی خوبی برخوردار بود، از نقش پول و مادیات جهت پیشبرد زندگی هدفمند و با آسایش شکی نیست اما خب اگر از دید روانشناسی به این قضیه نگاه کنیم و در مورد شخصیت زنان علم داشته باشیم در میابیم که زنان و خانم ها از کاراهای پیش پا افتاده و کوچکی که شاید به نظر همسران مهم نباشد بسیار خوشحال و راضی میشوند و همان ها میتواند دنیایی از ارزش و معنی را برایشان به ارمغان آورد.

آشنایی با روش های تحت تاثیر قرار دادن زنان

در اینجا قصد داریم همین رفتار ها و اعمال ساده و با ارزش را که بدون هیچ هزینه ای میتوان از آنها برای تحت تاثیر قرار دادن زنان استفاده کرد ذکر کنیم.

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه شوید.

درباره روز او بپرسید

پرسیدن یک سوال به سادگی “امروزت چطور بود؟” حتی کسل ترین زنان را نیز به وجد می آورد. به آن ها نشان دهید که کارهای کوچک شان برای تان مهم و با ارزش است و دوست دارید بیشتر درباره آن ها بدانید.

درب ماشین را برایش باز کنید

حتی اگر مدت زیادی از آشنایی تان می گذرد بابت این موفقیت تبریک میگویم چون باز هم این رفتار مودبانه برای تحت تاثیر قرار دادن زنان است.

برای تحت تاثیر قرار دادن زنان به حرف هایش گوش دهید

گوش دادن نه به این معنا که درحال چک کردن ایمیل تان سرتان را تکان دهید به این معنی که گوش می دهید. گوش دادن علاوه بر نشان دادن احترام نشان می دهد که حرف هایش برای تان جالب است و ارزش توجه شما را دارد.

به او زنگ بزنید

با این که امروزه ارتباط غیر پیامی خیلی کم شده گوشی را بردارید و با او تماس بگیرید. این یعنی می خواهید به جای صفحه پیام صدایش را بشنوید.

کارهای کوچکی که برای زنان ارزش زیادی دارد

 

به یاد آوردن جزئیاتی از یک گفتگوی قدیمی

وقتی نکته مهمی که قبلا متذکر شده بودند را به زبان بیاورید نشان داده اید که آن موقع حواستان به صحبت های او بوده است.

دستش را بگیرید

این نکته برای تحت تاثیر قرار دادن زنان بدیهی و واضح است اما گاهی اوقات این رفتار دوست داشتنی نادیده گرفته می شود. گرفتن دست ها برای زنان و خانم ها رفتاری محبت آمیز است و به او نشان می دهید که از بودن در کنار او افتخار می کنید.

از او تعریف کنید

تعریف و تمجیدهای دائم برای یک خانم کسل کننده است. اما وقتی به چیزی که در او دوست دارید مثل نحوه لباس پوشیدن یا یکی از ویژگی های جسمی اشاره می کنید برای آن ها بسیار لذت بخش است.

پیام های دوست داشتنی و شیرین بفرستید

حتی فرستادن یک پیام کوتاه و فوری مثل “امیدورام روز خوبی داشته باشی” یا “دلم برات تنگ شده” هم کافی است.

با فرستادن پیام به او نشان می دهید که به فکرش هستید و باعث می شوید لبخند به لبانش بنشیند و این رفتار شما که لحظه ای خارج از برنامه های تان به او اختصاص می دهید برایش تحسین برانگیز و لذت بخش است و عدم توجه به این مسئله از عوامل تهدید کننده رابطه عاشقانه شما با همسرتان خواهد شد.

مدام بگویید دوستت دارم

برای کسب موفقیت در تحت تاثیر قرار دادن زنان وقتی درست زمانی که انتظارش را ندارد به او بگویید دوستت دارم تاثیر بیشتری در او خواهد داشت. این جمله را هر زمانی می توانید بگویید: هنگام رانندگی، در سکوت، هنگام تماشای تلویزیون و…

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

علت خیانت خانم ها

دلایل خیانت زنان چیست؟ (۱۲ علت خیانت خانم ها)

علت خیانت خانم ها چیست و چرا آنها اقدام به این کار می کنند؟ این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *