خانه / روابط جنسی / راه های افزایش میل جنسی با عطر های تحریک آمیز
افزایش میل جنسی در روابط جنسی

راه های افزایش میل جنسی با عطر های تحریک آمیز

از مهم ترین مسائل طبیعی زوج ها اافزایش میل جنسی با عطر به شیوه صحیح میباشد که در اینجا میخواهیم این عمل را به وسیله عطر های تحریک آمیز توضیح دهیم. مطالعات دانشمندان نشان می دهد، تاثیر این عطرهای طبیعی بر جذابیت افراد و افزایش میل جنسی به هیچ وجه قابل مقایسه با عطرهای مصنوعی موجود در بازار نیست.

راه های افزایش میل جنسی با عطر های تحریک کننده

با ویکی روان همراه شوید.

زیاد شدن میل جنسی

زیاد شدن میل جنسی , طبیعت در اختیار ما عطرهای طبیعی فوق العاده ای نظیر وانیل ، دارچین ، شیرین بیان و ریحان و … قرار داده است که به جرات می توان گفت هیچ کدام از عطرهای مصنوعی قابل رقابت با آن ها نیستند.

مطالعات دانشمندان نشان می دهد، تاثیر این عطرهای طبیعی بر جذابیت افراد و افزایش میل جنسی به هیچ وجه قابل مقایسه با عطرهای مصنوعی موجود در بازار نیست.

بنابراین اگر می خواهید بر شور جنسی همسرتان تاثیر بگذارید لازم نیست هزینه زیادی را صرف خرید عطرهای مصنوعی گران قیمت نمایید.

کافی است عطرهای طبیعی را بشناسید و از آن ها استفاده نمایید. ما در این مطلب شما را با عطرهای طبیعی شگفت انگیز آشنا خواهیم کرد.

استفاده از عطر وانیل برای افزایش میل جنسی با عطر های طبیعی

برای قرنها، وانیل به عنوان یک عنصر درعطرهای چینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل توسط پزشکان به عنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک میکند.

در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره ی وانیل را برای “تحریک رغبت جنسی مذکر” توصیه نمود:

تاثیرات مثبت وانیل به طور ویژه ای در میان مردان مسن ترقوی می باشد.وانیل یک داروی قوی برای افزایش میل جنسی است که همزمان باعث القای خوشی و لذت و آرامش میشود.

افزایش میل جنسی با عطر

بر طبق گفته ی دکتر کاریگ وارن درباره افزایش میل جنسی با عطر از مرکز احساس بو و رایحه، “وانیلحس خوشبختیرا به طور کلی در تمام دنیا ایجاد میکند. از همه ی موادی که جزء مواد معطر دسته بندی میشوند، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

شیرین بیان سیاه

شاید بیش از هر بو و رایحه ی دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیشبرد سکسفرد مونثتاثیر میگذارد.

در مطالعات دکتر آلن هیرش در مورد افزایش میل جنسی با عطر ، قویترین ترکیبات رایحه ای برای زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زیادی و خوبی از شیرینی های سنتی میباشد.

ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان می تواند تحریک جنسی مردان و زنان را افزایش میدهد. شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوه کولامعجزه می کند!

دارچین

تقریبا همه ی افراد (حتی افراد شرور و کودن) موافق هستند که دارچین یکی ازخوشایندترینرایحه ها برروی زمین میباشد.

در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی باعث افزایش جریان خون درآلت جنسیمذکر بیش از هر رایحه ی دیگری میشود. یک قطره ی کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسی بر روی آلت جنسی (زنانه) بمالید… و سپس از ماتشکر نمایید.

کیک کدو تنبل

این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل حاوی وانیل و دارچین میباشد، از آنجا که هر دوی آنها مواد تقویت میل جنسی هستند.

یک مطالعه درباره ساخت افزایش میل جنسی با عطر نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش میدهد. کیک کدوتنبل و پیراشکی جریان خوندر آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش میدهند.

نان آجیلی موزی

در مورد این بوی لذیذ چنین یافت شد که تقریبا تاثیری قدرتمنددر تحریک زنان به اندازه ی تحریک شیرین بیان و خیار دارد.

آقایان، اگر واقعا خواستار این هستید که خانمها را از آن خود کنید و در رسیدن به ارگاسم طبیعی انها بکوشید، آنها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید – فقط یک سالاد خیار به عنوان اشتها آور به همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد برای دسر، دوباره شما قدردان ما خواهید بود.

مرکبات

خانم هاگوش کنید – یک مطالعه نشان داد که اگر شما بویی مانند گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور خودکار فکر میکنند که شما جوانتر از آنچه به نظر میآید، هستید.

در یک مطالعه، بوی پرتغال ۲۰ درصد از مردان را تحریک نمود. بنابراین آن بطری های روغن بدن مرکبات را برداریدو دست شوید.

ذرت بو داده

بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد باعث افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟

افزایش میل جنسی در روابط جنسی

زنبق الواری

در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس باعث روشن شدن حس جنسی ۱۱ درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند.

دیگر گل ها که مشهور به داشتن تاثیر مواد تقویت غرایز جنسی هستند شامل گلبنفشه، ارکیده و شمعدانیمیباشند.

چوب صندل سفید

زمانیکه به عنوانروغن ماساژاستفاده میشود، این ماده ی خوشبوی چوبی روشن قسمتی از آداب مسائل جنسی اقوام تانتریک برای هزاران سال بوده است.

چوب صندل سفید گفته میشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی (در یوگا) را شروع میکند و واکنش جنسییک فرد را بالا میبرد.

گفته میشود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب باعث القای ارگاسم های قویتر میشود.

عطر سنبل

گفته میشود که زنان زیادی درتاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل برای افزایش میل جنسی با عطر و تحریک نمودن مردان خوداستفاده مینمودند. گفته میشود که عطر سنبل سببآرامشمردان و احساس قدرت و جذاب بودنو نوازش شدن را به آنها میدهد.

گل یاس ( یاسمن )

دکتر کاریگ وارن ادعا میکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبیعی میباشد.

از این گل برای خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسیایی استفاده شده است که به عهد باستان باز میگردد. این گل سفید و حساس دارای ترکیبی شناخته شده به عنوان ایندول میباشد که به وفور در اطراف آلت تناسلی انسان یافت میشود.

مغز بادام

آهای آقایان ٬زنان عاشق بوی مغز بادام هستند برای افزایش میل جنسی با عطر از بادام استفاده نمائید.

این بسیار بسیار بیشتر بر زنان نسبت به مردان تاثیر میگذارد. اگر میخواهید زنی را از آن خود نمایید، او را مغز بادام باران نمایید !

ریحان برای

در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان به خود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته میشود اینبویادویه ای حساس٬ به طور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعیف شده است ٬ تاثیر میگذارد.

فلفل سیاه

ادویه جات تند مانند فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند باعث افزایش میل جنسی با عطر  و افزایش ضربان قلب شوند.

واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید میکند. برای قرن ها، فرهنگ های شرقیجلب ویژگی های فلفل سیاه برای خواص ایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.

گل سرخ یا رز

زنان عاشق این بو هستند. برای بالا بردن میل جنسی آن ها، گفته میشود که مردان روغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست،پشت گوش و میان ریش های خود میمالند.

زنجبیل برای افزایش میل جنسی در روابط جنسی

اگر شما میخواهید توانایی جنسی خود را بالا ببرید (چه کسی نمیخواهد؟ ) پس کاری را بکنید که افراد رم باستان انجام میدادند…مقدار بسیار زیادی زنجبیل تند و شیرین بخورید.

نعناع برای

بیش از هر بوی دیگری، گفته میشود که نعناع افزایش دهنده امکانارگاسم چندگانهدر زنان میشود. این همچنین حال یک فرد را بهبود میبخشد که آن چیزی است که معمولا اتفاق میافتد هنگامی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد.

مقالات بیشتر : رابطه جنسی در دوران بارداری

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ترک اعتیاد تریاک در خانه

راه ترک اعتیاد به تریاک چیست؟ (ترک در خانه)

ترک اعتیاد به تریاک تکنیک های خاصی دارد که اگر آن را با برنامه انجام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *