خانه / زنگ تفریح / اعجاز  فنگ‌شویی
فنگ‌شویی

اعجاز  فنگ‌شویی

فنگ‌شویی متولد کشور چین است و آثار آن در شهر جادویی پکن قابل مشاهده است. این الگوی چینی تاثیر شگرفی در شکل اکثر شهرهای چین، کره، ژاپن و سایر مناطق آسیای جنوب شرقی به جای گذاشته است.

با ویکی روان همراه باشید.

دانش فنگ‌شویی، با این‌که هزاران سال پیش در چین متولد شده ولی آثار آن را پس از سال‌ها در کشورهای دیگر و سازه‌های شگفت‌انگیز مانند اهرام مصر و… مشاهده می‌کنیم و امروزه تقریبا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. فنگ‌شویی در زمینه‌های ساخت برج (برج الخلیفه دبی و…) و چیدمان و دکوراسیون خانه، فضاهای اداری و تجاری، باغ، ویلا و… کاربرد فراوانی دارد تا بتوان از فضاها بهره‌برداری بیشتر کرد.

فنگ‌شویی از تولیدات عصر حاضر نیست و هزاران سال قدمت دارد. نظرات متفاوت در طول زمان آزموده شده‌اند و اصول اولیه فنگ‌شویی را به وجود آورده‌اند. اگرچه اطلاعات دقیقی از زمان و چگونگی شروع فنگ‌شویی در دست نیست اما آغاز آن را به حدود ۵۰۰۰ سال پیش نسب می‌دهند که در افسانه‌های چینی می‌توان آن را یافت.

مدارک اندکی از تاریخ فنگ‌شویی در دست است و حفاری‌های باستان‌شناسی  در هشتاد سال گذشته  تنها موفق به کشف اسنادی متعلق به قرون سوم و چهارم قبل از میلاد شده‌اند که در آنها به صورت غیرمستقیم به فنگ‌شویی اشاره شده است.

اما از آشنایی غرب با فنگ‌شویی زمان زیادی نمی‌گذرد زیرا پیش از آن فنگ‌شویی در نزد مردم فرهنگ‌های آسیایی از چنان جایگاهی برخوردار بود که آن را چون رازی برای خود حفظ می‌کردند و مهاجرت‌های اخیر باعث گسترش آن در سراسر جهان شد.

فنگ‌شویی

فنگ‌شویی و بازی با انرژی‌ها در ساخت و ساز خانه تا نقشه آن و شکل سازه و حتی چیدمان وسایل داخل خانه  با اینکه دانشی با قدمت بالاست اما به تازگی و در چند دهه اخیر به طور چشمگیر در جهان گسترش یافته و سرعت بسیار بالای ترویج آن نشان‌دهنده جوابدهی این دانش است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و در میان مردم سیر صعودی بسیار خوبی دارد.

امروزه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته و در حال توسعه آسیایی و اروپایی و… استفاده از فنگ‌شویی جایگاه بسیار بالایی دارد چرا‌که باعث ایجاد حس آرامش و رقم زدن اتفاقات خوب و لذت بردن از زندگی در میان مردم شده است.

در ایران نیز این دانش تا حدودی در دسترس مردم قرار دارد اما به گونه‌ای که فقط اطلاعات جزئی  از آن را بدانند. با این حال سیر صعودی خود را در ایران نیز حفظ کرده است.

ما تصمیم داریم که با بالا بردن آگاهی در این زمینه  به شما کمک کنیم تا بیشتر بدانید و بتوانید حس خوب و هرآنچه می‌خواهید را در فضای خود تقویت کنید و به صورت حرفه‌ای در این عرصه قدم برمی‌داریم و آماده مشاوره به شما دوستان خوب برای داشتن زندگی شگفت‌انگیز هستیم.

 

درباره مهدی بختیاری

مشاوره حرفه اى فنگ شويى و دكوراسيون خانه ، فضا هاى ادارى و تجارى، ويلا 09124683563

این و هم چک کنید

اعتیاد به سکس در مردان

علائم اعتیاد جنسی در مردان کدامند؟ (۱۰ مورد جالب)

شاید اعتیاد به رابطه جنسی در مردان عجیب به نظر برسد اما افراد زیادی علائم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *