خانه / زنگ تفریح / بزرگان / آنیتا مورجانی نویسنده پر فروش ترین کتاب نیویورک تایمز
آنیتا مورجانی

آنیتا مورجانی نویسنده پر فروش ترین کتاب نیویورک تایمز

خانم آنیتا مورجانی از یک پدر هندی در سنگاپور به دنیا آمده است. وقتی که ۲ ساله بود خانواده اش به هنگ کنگ تغییر مکان میدهد.

آنیتا مورجانی (Anita Moorjani) کیست؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

وقتی آنیتا مورجانی در حال رشد و بزرگ شدن بود به دلیل سابقه تحصیلاتش به سبک انگلیسی، قادر به صحبت کردن به چندین زبان از جمله انگلیسی، چینی و هندی است.

در سال های بعد او به فراگرفتن زبان فرانسه روی آورد و بعد از آن تاکنون نویسنده و سخنران بین المللی بوده است.

در ضمن آنیتا مورجانی سال ها برای سازمان های مختلف جهانی کارد میکرد.

وی و همسرش به تازگی از هنگ کنگ به آمریکا برای زندگی نقل مکان کرده اند.

کتاب های آنیتا مورجانی

آنیتا مورجانی با انتشار کتاب کی ز مردن کم شدم، در سال ۲۰۱۲ در روزنامه نیویورک تایمز به عنوان پر فروش ترین کتاب انتخاب شد.

که درباره چهار سال مبارزه اش با سرطان است که در انتها در سال ۲۰۰۶ او را در موقعیت نزدیک به مرگ قراداد و در نتیجه کل دیدگاه های او را درباره زندگی عوض کرد.

کتاب یاد شده از زمان ۲ هفته بعد از انتشار پر فروش ترین کتاب شد و برای ۹ هفته در این مقام باقی ماند و از آن زمان تاکنون این کتاب به ۴۵ زبان مختلف ترجمه شده است و بیش از یک میلیون جلد در سراسر دنیا به فروش رفته است.

در سال ۲۰۱۵ انتشارات آزاد اسکات که مدیر آن کارگردان معروف سینما در هالیوود به نام ریولی اسکات است، تصمیم گرفت که از این کتاب یک فیلم بسازد.

اکنون خانم آنیتا مورجانی کاملا از سرطان شفا یافته و به سراسر جهان مسافرت کرده است و سمینارها و کارگاه های عملی برگزار می کند و هر زمانی هم که پیش بیاید در کفنرانس های متعددی شرکت کرده و نقطه نظرهایش را راجع به بودن در عالم دیگر با دیگران در میان میگذارد.

همچنین در مواقع مقتضی با کانال های تلویزیونی مثل CNN، یا کانال جغرافیای ملی، یا برنامه های امروز، یا برنامه جف پروبت، یا گزارش مروارید در هنگ کنگ و کارن دویلا در فیلیپین همکاری کرده است.

میتوانید

یکی از بهترین کتاب های ایشان با نام آیا ممکن است اینجا بهشت باشد در فروشگاه روانشناسی ویکی روان به فروش میرسد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

منظور از آزادی در خانواده چیست؟

آزادی در خانواده چیست؟ (۵ نوع آزادی در خانواده)

آزادی در خانواده چیزی است که معمولا نادیده گرفته می شود اما همانطور که در …

یک دیدگاه

  1. میخوام کتابشون بخرم.دوس داشتم از نزدیک میدیدمشون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *